Diabelskie forum fanów manchester united

Prawdziwy portal dla prawdziwych fanów Menchesteru United

Ogłoszenie

Witam wszystkich na forum Manchesteru United

#1 2011-07-22 15:39:54

Rooney

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3
Punktów :   

Kuszczak podarował różaniec Harnendazowi

Nie wiadomo czy Tomasz Kuszczak zostanie w Manchesterze United, ale pewne jest jedno - na pewno znalazł tam kilku dobrych kolegów. Wielkim odkryciem minionego sezonu był w drużynie "Czerwonych Diabłów" Javier Hernandez. Chicharito dostał od Kuszczaka... różaniec.

Kuszczak ocenia Hernandeza bardzo pozytywnie. - Bardzo sympatyczny chłopak, przez ostatni rok siedzieliśmy obok siebie w autokarze, kiedy jeździliśmy na mecze - opowiada bramkarz dziennikarzowi "Przeglądu Sportowego".

Meksykański piłkarz jest bardzo religijny. - Ja zresztą też, ale to moja prywatna sprawa - zastrzega Kuszczak.

Polak zdecydował się podarować Hernandezowi niezwykłą rzecz. - Miałem trzy różańce poświęcone przez Jana Pawła II i uznałem, że Chicharito jest odpowiednią osobą, by dostać jeden z nich. Wiedziałem, że będzie to dla niego rzecz wyjątkowa - opowiada Kuszczak.

- Widać przed każdym meczem, jak wiara jest dla niego ważna, bo klęka na murawie i modli się - kończy polski golkiper.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kety.pun.pl www.terrorsquad.pun.pl www.ps2009.pun.pl www.dbj.pun.pl www.forumextremes2bydikej.pun.pl